| Georgia_2863 a întrebat:

Imi place foarte mult o melodie se numeste "Maktub" si o canta Natasha Atlas. Dar nu o gasesc pe net.ma poate ajuta cineva? Vreau melodia asta.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bl00ndutza_9824 a răspuns:

Melodia o poti asculta pe net aici Georgia :
http://www.youtube.com/watch?v=DvNGHmJYY84
Pentru downloadat, intri pe http://www.flv2mp3.com/, dupa care scrii la url acolo adresa de pe youtube ( dai copy-paste la link-ul de pe youtube, unde ai ascultat melodia ), bifezi I accept the terms of service '' si o vei lua de pe Internet. Sper sa reusesti ca e simpla operatia. Auditie placuta.
Apropo, super melodia, n-o stiam. Si mie-mi plac astfel de melodii. Thanks;))

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

N-ai pentru ce Georgia, sa cresti mare. happy Asa e, muzica vindeca sufletul. Pacat ca nu si caracterul.hee hee

| Georgia_2863 explică:

Flav, you're my hero. Muah! O tot ascultam acolo pe net de mi s-au lungit urechile laughing. Dar ma bucur ca ai fost la ora asta pe net si ai ales sa ma ajuti; ai promptitudine nu gluma! Iti multumesc din suflet. Poate ar parea ca exagerez cu multumirile, insa se spune ca muzica vindeca sufletul .pentru mine asa este si aceasta melodie pur si simplu mi se scurge pe suflet happy.

| Georgia_2863 explică:

Multumesc la toti pentru ajutor.Va pup si o seara cat mai placut memorabila :p

| Georgia_2863 explică:

Sau prostialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgia daca nu o gasesti da add la id predator_lx si iti voi spune cum sa faci rost de eawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.oclone.net/muzika.htm
vezi ca este undeva mai in josul paginii.

| bl00ndutza_9824 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1VVceg21rQ8

si o poti lua q youtube download (il poti lua gratis de pe net;) )