| Jajajajaj a întrebat:

Îmi place trapu și vreau sa cânt trap dar nu am voce deloc, ce pot face?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu canti deloc, daca nu ai voce. Asa-i logic!

| melanya a răspuns:

Vocea ți-o poți cultiva. Adică să exersezi zilnic.

| Jajajajaj explică (pentru melanya):

Sa exersez adică sa cant nu? Sau?

| melanya a răspuns (pentru Jajajajaj):

Da, să cânți.

| UltraSoundSound a răspuns:

Prin exercitiu poti sa-ti "antrenezi" vocea, eu acum un an abia atingeam note inalte, dar daca nu doresti sa faci acest exercitiu, nu canti, e de la sine inteles.

| Jajajajaj explică (pentru UltraSoundSound):

Pai care e exercițiu

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Cu ambiție poți reuși să Cânți mai bine.

| Marius77889 a răspuns:

Mix master tată, nu te lua dupa astia sa nu canti sa nu faci, ai nevoie de un program de editat ca oricine canta acum la ora actuala daca nu, cauti un editor si il platesti desigur. Pentru mai multe detalii ig - no_name29880