| greenmoon a întrebat:

Imi puteti da niste melodii rap si rock potrivite pentru balul bobocilor...? Mersi. Vreau doar muzica buna!

3 răspunsuri:
| greenmoon explică:

Ma minunez cand vad ce cacaturi scoateti din voi... sincer.

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Nu prea am auzit muzica rock pe la balul bobocilor dar potrivite ar fi niste melodii cunoscute, nu foarte metal, asta pentru ca prin cluburi, la baluri lumea nu asculta rock (si nu da din cap)
Nirvana-Seems Like Teem Spirit
AC/DC - Highway to hell, TNT
Bon Jovi- It's my life
pe astea sigur le stiu toti
melodii de la Arctic Monkeys precum 'I bet that you look good on the dancefloor' sau 'Fluorecent adolescent'
de la You me at six, Red hot chili Peppers, poate si ceva de la Metallica desi nu cred ca o sa fie multi ascultatori