| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Imi puteti da sugestii de melodii in genul asta? https://youtu.be/mhOmMz3y1mk. Ascultati toata melodia

Răspuns Câştigător
| Ghostrider332 a răspuns:

Scrie pe Youtube trap music.
Acolo gasesti melodii de aatea pentru ca muzica asta e trap.

3 răspunsuri:
| Ghostrider332 a răspuns:

Nai scris linkul corect! Uita-te la melodie vezi cum îi spune, spune-mi si mie si in caz ca nu iti raspund nu ezita sa ma contactezi la: ursarumarius12@gmail.Com
cool

| Motoc_Alex_1999 explică (pentru Ghostrider332):

Auzi. Cand copiezi link ul vezi ca este si un k la final. melodie: I'd love to change the world(nu stiu daca am scris corect dar cauta)

| Ghostrider332 a răspuns (pentru Motoc_Alex_1999):

Scrie pe Youtube trap music.
Acolo gasesti melodii de aatea pentru ca muzica asta e trap.

| Ghostrider332 a răspuns:

Mersi pentru funda, e prima mea funda si ma bucur mult!