| mnia a întrebat:

Imi puteti face topul trupelor voastre favorite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nirvana
2.Nirvana
3.Nirvana

7 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

1. 30 seconds to mars
2.linkin parca
3.green day
4.paramore
5.my chemical romance
6. Evanescene
7.skillet
8.escape the fate
9.bring me the horizon
10.Muse

| Laura a răspuns:

În general ascult Dimmu Borgir, Queen, Pink Floyd, Children of Bodom, Light this City, Phoenix, Roza Vânturilor, Trooper, Pasărea Colibri, Iris, Altar, Truda, Vama Veche, Iron Maiden, Cargo, Averse Sefira, Karma, In Flames, Lamb of god, Sonata Arctica, Alice Cooper, Judas Priest, Subway to Sally și nu numaihee hee.

| soraGrime a răspuns:

Cu mare placere
1.Guns N'Roses :X
2.Bon Jovi
3.AC/DC
4. Ozzy Osbourne(da, da, stiu ca nu e o trupa.rolling on the floor )
5.Iris
6.Nirvana
7.Metallica
8. Led Zeppelin
9. Queen
10.The Beatles
11. Pink Floyd
12.Black Sabbath
13.Deep Purple
14.Cargo
15.Rammstein
Dar Gn'R raman preferatii mei.:X

| 7 a răspuns:

Deci. voltaj, fly project, el negro, deepcentral, simplu.imi plac mult melodiile lor pentru ca au mesaje care iti dau o stare de bine, energie, sunt despre viata.

| BlueBroom a răspuns:

Green day(e o trupa super cool n-are legatura cu numele), Kings of Leon, Placebo, My Chemical Romance, 30 Seconds to Mars, Red Hot Chilli Papers, The Killers etc.

| Bilqux a răspuns:

1. Eyes set to kill
2.Black veil brides
3.Three days grace
4.Nightwish
5. Evanescene
6. Dimmu Borigir
7.Skillet
8. Bullet For My Valentine
9.Metallica
10.AC/DC
11.Marilyn Manson
12.Linkin Park
13.H.I.M
14. Fara zahar
15. Voltaj
16. Flyleaf
17. Godsmack
18. Korn
19.Stutterfly
20.The Rasmus
21.Black Label Society
22.Paramore
23.Delain
24.Slipknot (sper ca am scris corect :S)
25. Avril Lavigne

acesta a fost top 25 trupe favorite
bye!

| cclexa a răspuns:

Pai nu pot face un top pentru ca nu am preferate.sa faci un top este ca si cand ai alege un copil preferat