| Bolton_Kevin_1919 a întrebat:

Imi puteti recomanda 5 melodii rock. Ascult deja genul acesta de muzica. As dori sa aud chestii noi. happy
Eu nu prea ascult rock clasic si ador nu metalul si rap metalul de asemenea death core si metal core.

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Asculta Misfits,Behemoth,Rammstein,Papa Roach-Scars,Pierce the veil-The sky under the sea,BMTH-Avalanche,Apocalyptica-I don't care,Iron Maiden,BVB,Pantera, Ghost Bc, Beartooth, Nightwish, Nightcore.

| Bolton_Kevin_1919 explică (pentru Felissa13Eden):

Cateva de acolo le ascult.

1 răspuns: