| Annonymous96 a întrebat:

Imi puteti recomanda o pereche buna de casti over -ears pentru muzica pana in 300 RON?

Răspuns Câştigător
| Ivanova a răspuns:

Gama Skullcandy Uproar este foarte buna si se incadreaza in limita ta de pret, personal eu consider ca firma Skullcandy produce in mod deosebit cele mai bune casti. Poti sa le comanzi online de pe orice site (PC Garage, Emag etc.) sau de la magazine fizice cum este Carturesti Verona de la Piata Romana sau magazinul H2O de pe Calea Dorobantilor. =)

1 răspuns:
| megaaremere a răspuns:

Salut, iti recomand modelul FC707 WH de la Audio-Technica, se aud foarte bine, sunt si usoare pe urechi si se incadreaza in bugetul tau :) Enjoy!

https://www.soundcreation.ro/......d9160.html