| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Imi puteti spune care sunt cantareti careau interpretat toate songurile din Spirit stallion of the cimarron?
Funda+ vot pentru cel mai multe(de exeml=plu here i am-si cantaretul si daca la toti este acelasi cantareti imi scirieti la toate melodiile din spirit stallion o the cmimarron cantaretul estelaughing

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Toate melodiile din film, fie le canta Bryan Adams, fie sunt doar compozitii instrumentale ale lui Hans Zimmer, ei au mai avut colaborari cu Disney pentru ultimele filme bune facute de ei, in anii '90.

http://en.wikipedia.org/wiki/Spirit:_Stallion_of_the_Cimarron_(soundtrack)

| wforweirdo a răspuns:

Da scrie pe google "Spirit Stallion of the Cimarron soundtrack list". Şi aia Here I Am e cântată de Bryan Adams parcă.