| DownHill a întrebat:

Imi puteti spune cum se numesc melodiile de pe site-ul acesta: http://garageracing.ro acolo jos este un videoclip cu biciclete si sunt trei melodii care imi plac foarte mult dar nu stiu cum se numesc urgent! va rogg dau funda!

2 răspunsuri:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Acolo sunt 20 de videoclipuri-de unde sa stim care sunt cele bune?

| DownHill explică (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

Pai...acolo sunt pozele dar ca sa stii uite numele clipului Rock'N Roots 2011 Official Movie!