| iuliaa_1458 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri misto? :] [ nu cu bataie, impuscaturi, masini...]

5 răspunsuri:
| valykx a răspuns:

GTA IV, San Andreas uitete si tu pe EAgames.com sau pe rockstargames.com. te uiti la prezentarile lor si vezi care iti place

| Klaudyw3 a răspuns:

Cred ca tiar placea World of Warcraft-Wrath of the Lich King. poti sa il joci pe servere private si e un joc unde chiar trebuie sa si gandesti ce faci nu doar sa impusti ca un robot. De asemenea e multiplayyer online deci nu prea o sa te plictisesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, papusile barbie

| DoodyAlexx a răspuns:

Dar ce fel de jocuri ai vrea? Ce gen?big grin

| DoodyAlexx a răspuns:

As putea incadra in criteriile tale The sims (1, 2, 3), si diferite simulatoare cum ar fi Farming Simulator, Woodcutter Simulator, Digger Simulator, dar trebuie sa ai o groaza de rabdare laughing si cred ca te vei plictisi. Ti'as mai recomanda Assassin's Creed 2, Prince of Persia The Forgotten Sands, Call of Duty Modern Warfare (1, 2), Prototype si Mirror's Edge. Sper ca ti'am fost de ajutor big grin!