| tekatoki a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot copia cateva melodi track de pe un cd.stiu ca este diferit nu le poti copia normal.merci frumos...

2 răspunsuri:
| UniCool a răspuns:

F.simplu, daca cd-ul are autoplay cand in loc sa dai play with media player dai copy music with media player. o sa le copieze in format wma in folderul my documents/my music.
Asta e metoda cea mai simpla, ar mai fi si cu winamp facute mp3 dar e mai complicat de explicat happy
bafta!