| Loree a întrebat:

Imi spune si mie cineva un program in care pot scoate vocea dintr-o melodie, sa imi ramana doar negativul? dar sa nu fie mult de munca...

1 răspuns:
| Đϋffγ a răspuns:

Www.creativemonkeyz.com Te duci la tutoriale si gasesti acolo un video tutorial :)

Windows movie maker e un program care il ai in pc la "Start" la "All programs" si jos de tot scrie :Windows movie maker asta modifica filme cauta tutoriale cu el ca sa inveti cum sa-l folosesti uite unul:
Daca nu merge cum ti-am zis eu fa cum zice asta:))
http://www.robintel.ro/......ial-video/