| DanaX a întrebat:

Imi spuneti si mie niste restaurante / cafenele unde se face karaoke in Bucuresti? Precizez ca vreau ceva mai privat unde sa fiu numai cu prietenii nu cu toata cafeneaua. + fara cluburi. Am doar 14 ani deci Nu sunt asa dispusa sa ma duc in club cu prietenii. Thanx :]

2 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Tabiet caffe! este o cafenea micuta selecta au si site Caffetabiet.ro este super ok eu merg acolo in fiecare vineri happy

| DanaX explică:

Imi poti spune in ce zona a Bucurestiului se afla te rog? happy