| Dimario27 a întrebat:

Îmi ziceți si mie niște melodii triste preferabil românești.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

FreeStay feat. Mahia Beldo (Trebuia să fii tu), GEØRGE feat. JO (Nimeni nu-i perfect), Lidia Buble feat. Matteo (Mi-e bine), Smiley (Insomnii), Celia (Șoapte), Delia (Ce are ea), N&D (Vreau sa plâng), Randi (Dansăm), Bosquito (Două mâini), Bosquito (Când îngerii pleacă), Lidia Buble feat. Adrian Sina (Mă cerți), Cargo (Nu mă lăsa să-mi fie dor), Cargo (Dacă ploaia s-ar opri), Holograf (N-am iubit pe nimeni), Andreea Balan (Uită-mă), CRBL feat. Anlora (Plânge sufletul meu), Alina Eremia (A fost o nebunie), Morandi feat. INNA (Summer in December), Sandra N & Adrian Sina (Mă dor ochii, mă dor), Mihail (Ma ucide ea), Carla's Dreams (Te Rog), Lora (Fara el), DJ Project & Giulia (Mi-e dor de noi), Connect-R feat Alex (Dacă dragostea dispare), Mellina feat. Vescan (Poza de album), Glance feat. Elena & Naguale (În bucăți)

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Sara pe deal