| Adorsafiucopil a întrebat:

Inafara de Gangnam style, mai exista o muzica cu un miliard de vizualizari?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Nu,mai e justin biberon care are o melodie de vreo 800 de milioane de vizualizari dar in rest nimeni nu a mai facut 1 miliard de vizualizari

| TheStory a răspuns:

Numai sunt altele peste un miliard.

| GiAnca a răspuns:

Nu cred.S-a zis ca melodia asta e prima in istoria Youtube cu un miliard de vizualizari.

| ooolifeoolol a răspuns:

Ce porcarie...

| Denisa20000 a răspuns:

Nu mai sunt. Gangnam style este singura melorie din lume ce a depasit un miliardde vizualizari happy Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreyKira a răspuns:

Nu...desi nu inteleg cum a facut un miliard de vizualizari.E foarte naspa.

| eroare1eroare a răspuns:

Si eu sunt curioasalaughing