| dianna102000 a întrebat:

Incerc sa cant la chitara de ceva timp dar am o problema. Oricat m-as stradui nu pot sa schimb acordurile repede. Stiu ca trebuie sa exersez dar pur si simplu cand vreau sa cant un cantec nu pot sa schimb acordurile. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Daaa sigur de asta nu poti schimba acordurile repede ca e dezacordata chitara laughing. Nu deci acuma serios mult exercitiu zilnic, esti la inceput si normal ca ti se pare mai greu vezi dupa 3-4 saptamani cum e.

2 răspunsuri:
| CHIP124 a răspuns:

Poate e dezacordata chitara eu cant tot felul de muzici sunt expert pentru mai multe sugestii da-mi un maill pe email-ul Andrei3000. popescu@yahoo.com il am de mult de la 10 ani cred happy si acu am 17