| Yurisa a întrebat:

Intrebare super ciudata. Stiu ca exista un festival (cred ca la mare) prin anii 2003-2007 cam asa de muzica si toata lumea voia sa se duca. Si era de muzica, mergea multa lume. Mai stie cineva cum se numea? Poate am un fever dream dar pot sa jur ca a existat asa ceva acum mult timp

Răspuns Câştigător
| Haiduc98 a răspuns:

Bună. Sa știi ca sunt multe festivale de muzica în România. Ai aici o lista poate recunoști festivalul la care te gândeai tu https://ro.m.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_festivaluri_din_Rom%C3%A2nia

1 răspuns:
| Yurisa explică:

Da, stiu ca m-am repetat. Move on laughing