| venerra a întrebat:

Iron Maiden vine la CLUJ în 15 august(Cargo în deschidere)! Mai e şi Sonisphere, Artmania, etc...vai,nu mai ştii încotro să te-ndrepţi, numa bani să ai, asta-i! big grin

Care dintre voi a ales să meargă la vre-unul din aceste evenimente şi nu numai?

8 răspunsuri:
| voisanye a răspuns:

La RAMMSTEIN! si apoi daca am bani la Metallica! si la Maiden la cluj ca am auzit ca e gratisbig grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pfff...banii sunt problema
eu mă duc la Samfest luna vitoare, la Artmania(mi-am luat bilet doar pentru o zi) si la Maiden sper să ajung.La Sonisphere nici nu pot visa.Pe lânga ca e departe de mine, mai costa şi o grămada de bani. Oricum ma mulţumesc şi cu cele la care mă duc big grin

| smooky a răspuns:

@voisanye Nu e gratis la Maiden, biletul costa 100 de ron

| smooky a răspuns:

Nu crezi ca era prea frumos sa fie gratis? laughing

| venerra explică:

@voisanye... da, la Iron Maiden sigur că e de pomană... în comparaţie cu Metallica etc tongue

| Alex >D a răspuns:

Eu merg la Sonisphere, toate cele 3 zile. Careva dispus sa mi se alature in prima zi sau a treia? laughing

| venerra explică:

@Dan crying... dar cu condiţia ca tu să te sacrifici pentru o zi devil (Poate la Maiden, că-i mai aproape pentru. minehee hee
Ok, atunci bagă un butoi de bere şi pentu noi rataţii!

| flaviu_6024 a răspuns:

Eu merg la maiden ...sunt din maramuresbig grin