| CokoStar a întrebat:

Is Lady Gaga the Best?

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

Bineinteles... GaGa este o regina, she is the mother monster, she's a queen

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Asta depinde de gusturile fiecaruia. Poate unii cred ca Lady GaGa is "the best",poate altii cred ca Miley Cyrus is "the best".
Eu, spre exemplu, nu am cantareti preferati. Totul depinde de starea mea in acel moment.

Răspuns utilizator avertizat
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu,pentru mine nu e, se imbraca,, monstruos,, si nu-mi place cum cantahappy

| 13DoXy13 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...in ultima vreme mi-am schimbat parerea despre ea...in bine! dar eu nu o cred"the best"! eu una prefer pe altcineva, dar ce rost are sa va spun, daca v-as spune v-ati lua toti de mine.De fapt nici nu-mi pasa pentru ca nu ma intereseaza de parerile altora.Mi-e imi place Connect-R si nu imi e frica sa o spun! eu pe el il consider"the best"serios! asa cum spune si @Ramona"fiecare cu gustul lui"si cu propria placere!

| Dumnezău a răspuns:

No.Freddie Mercury is the best, the one and only.He is God, plain and simple. straight face

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

BeastBst atat!

| MimiPopescu a răspuns:

I don't believe that. I believe Jimmy Hendrix and Eric Clapton are the best. They make music, I'm sorry, Lady Gaga has voice but she is so commercial. I don't like that.