| daria12345 a întrebat:

Isi aminteste cineva de un videoclip vechi, romanesc, cantau doua fete, iar in clip era razboi, soldatii mureau, iar fetele cantau ceva lent[cred]. In clip era iarna/toamna, aparuse prin anii 2002+?
Sau altul, cu o alta trupa de fete, 3 la numar, care stateau intr-o masina decapotabila cam tot videoclipul si cantau, tot in romana?
Tot de pe vremea Atomicbig grin

1 răspuns:
| Alexy271 a răspuns:

Din descrierea ta, doar de melodia asta imi aduc aminte...http://www.youtube.com/watch?v=U6HgtkYXTKk&feature=related :)