| Greedward a întrebat:

Isi mai aminteste cineva numele desenului animat de pe Megamax in care o trupa de 3 (daca nu ma insel- toba, voce si chitara) cantau pentru a invinge inamicii si atacul arata ca un șoc sonor, etc. Treaba este ca aveau cateva melodii frumoase si chiar vreau sa il revad dar nu reusesc sa il gasesc nici pe site-ul lor nici pe wikipedia. Este ca si cum ar fi disparut

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

LoliRock?
https://www.youtube.com/watch?v=E1iK7WRHUmc
E serial franțuzesc și era pe Disney Channel, nu pe Megamax.