| KatyKat a întrebat:

JB e Justin Bieber, sau Jonas Brothers? Nu inteleg!)

Răspuns Câştigător
| Insurgent a răspuns:

Pai Jb este jonas brothers, dar acum il foloseste si justin bieber, insa mai des apare la jonas brothershappy
Funda?:d

21 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

E doar o prescurtare si poate fi si una si alta... nu e preascurtarea nimanui happy Poate fi si "Jiji" Becali rolling on the floor))

| Iuliaana a răspuns:

Mai nou JB e justin bieber, inainte erau jonas brothers dar acum ei sunt numiti 'jonas'happy

| Ganduri albe a răspuns:

Prima oara JB a fost folosit de Jonas Brothers in videoclipul Burning Up, apoi Justin Bieber l-a folosit si el asa ca acum mai mult Justin Biber il foloseste.

| mymy a răspuns:

Mai nou JB e justin bieber

| Smileee a răspuns:

JB este Justin Bieber happy

| alessutz11 a răspuns:

Sincer, chiar mi-as dori ca JB sa nu mai aminteasca de Justin Bieber, ci de Jonas Brothers.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

De fapt e Justerini & Brooks Whisky (J&B)
http://en.wikipedia.org/wiki/Justerini_%26_Brooks_Whisky

xD

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Asa, toata lumea sa se ia dupa EFG! Good job class!

| heyulika a răspuns:

Amandoua, insa dat fiind faptul ca Jonas Brothers a aparut intai si nu Justin Bieber...vine de la Jonas Brothers. JB este sigla lor oficiala http://media.photobucket.com/......b_logo.jpg

| mihaitza93 a răspuns:

Jonas brothers

| bernaaaaa a răspuns:

E justin bieber =D

| madalinutza a răspuns:

Justin Bieberwinking

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Justin Bieber happy

| Horyka a răspuns:

Ma *** pe justin biberu vostru!

| andreiano a răspuns:

Nu aveţi niciun(a)ul dreptate: orice om care se respectă ştie că înseamnă de fapt J&B. Adică asta: http://www.jbscotch.com/intro.php

| smileysmiley a răspuns:

In marea majoritate JB = Justin Bieber
Dar catedata, cand se scrie vreun articol despre Jonas si se repeta de prea multe ori mai si prescurteaza cu JB big grin

| RoxX_1956 a răspuns:

E Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta esti;;;; es justin bieber

| ClaraZ a răspuns:

Justin Bieber :X

| Yrinna a răspuns:

Eu stiam ca Jb e Justin Bieber si JB e Jonas Brothers. Nu stiu sigur.