| RedNightmare a întrebat:

Joi mă duc la primul concert metal din viața mea, trupa se numește Vader, cum credeți ca ar trebui sa ma comport? Și... Credeți că ar trebui să am emoțiile pe care le simt de pe acum?

Răspuns Câştigător
| ArmyCaptain28 a răspuns:

De ce ai avea emotii la asa ceva? Este un eveniment placut, eu personal ascult muzica Rock si chiar mi-ar placea sa fiu in locul tau. Daca si tu ai emotii, gandeste-te la cei de pe scena care canta, unii poate sunt obisnuiti cu astfel de lucruri, insa altii nu sunt. Comporta-te adecvat, nu uita ca te afli intr-un colectiv si pune bunul simt pe primul loc intotdeauna.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare om este diferit si reactioneaza diferit al diverse activitati sau evenimente.
Ceea ce tie iti da fluturi in stomac, altora nu le da nimic, fiind perceput ca pe un eveniment oarecare sau fara sa simta atata adrenalina in sange.