| babygirlmeli a întrebat:

Justin beiber pedofilll? http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded
ce`i cu asta?

6 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Nu e adevaratlaughinglaughingl-am fazut e facut de unii de la un post de farse[aia care au zis anul trecut ca murit miley cyrus]laughinglaughingfake 100%si daca pielea e "falsa"cum dracu nu-i cade la apa sau nu siau dat seama aia care iau facut tatuaju?laughingfake ce draculaughingo fii el cam prost da nici chiar asalaughingrolling on the floor

| 인스피릿 a răspuns:

E fake o, o

| ΔH a răspuns:

In sfarsit rolling on the floor

| LollipopWithHeroin a răspuns:

WOW! Nu pot sa cred.Adica, nu am fost in viata mea fana, dar nu ma asteptam nici pe departe la asa ceva! Credeam ca toti il vor uita cand va aparea altul, dar nu ma asteptam sa se intample asa ceva. Tind sa cred ca e adevarat, nu stiu de ce, dar poate e ceva instinctiv.Sau poate incep sa aiurez.Ideea e ca:

W

O

W

!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este

| eyes4eyes a răspuns:

Poate laughing