| PaulB a întrebat:

Justin Bieber sau Jonas Brothers?

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Jonas Brothers toata ziua. Singurele staruri disney care chiar au talent la muzica.

Justine Bieber cu accent pe "e" de la Justine. e doar un copil rasfatat.

| Messyhair a răspuns:

Jonas sunt mai talentati decat Bieber, dar Justin este mai dragut(la infatisare), dar nici Joe si Nick Jonas nu sunt urati(din contra).

| Fvn a răspuns:

Green Day

| KidoSmart a răspuns:

Jonas 100%

| ThinkPink a răspuns:

Jonas brothers

| missUsweety a răspuns:

Baahh copchii! azzta e muzicaa de *** voci remixate ce te zgarie pe timpan. si nici macar nu sunt frumosi sa zicem...chiar nu stiu ce vedeti,, dragut la justin " atata zic : Open eyes!

| Ana_8420 a răspuns:

Michael Jackson! smug

| Andreea_1745 a răspuns:

Jonas Brothers!

| imaqtpie a răspuns:

Jonas Brothers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas brotherswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas Brothers :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas Bro xx

| Amelia_2902 a răspuns:

Toti 4 sunt dupa parerea mea putin chinuiti de talent... daca nu ar fi fost frumosi cred ca nici nu s-ar mai fi apucat de cantat.Sa fim seriosi in afara de fetele putin cam superficiale si cele care se uita non-stop pe disney ce fani mai au?

| moose_9886 a răspuns:

Jonas