| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Justin Bieber sau Lady Gaga? De ce? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Justin Bieber.De ce? Pentru ca eu cred ca are niste melodii mai emotionale, mai bune decat cele ale lui Lady Gaga. Dupa mine, Lady Gaga e doar o cantareata fara cap.(cred ca multi o sa ma injure pentru ce am spus).De ex, Justin Bieber are melodia "Never say never" din care poti intelege multe...
Sper ca intelegi ce spun. Funda?

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna dintre ele.

| Vans a răspuns:

Amândouă sunt penibile.

| KristalPop a răspuns:

Amândoi sunt de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt raspuns.

| IoNyShimotukushichi explică (pentru anonim_4396):

Da mai lasa-ma cu raspunsurile astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

Cât de frustrată, obsedată de muzică, comercială trebuie să fi ca să postezi o întrebare şi să ceri să nu ţi se mai răspundă. Care e problema ta dacă parerea mea e că ei fac o muzică de tot rahatul? Mi-ai cerut parerea: poftim!

| GiAnca a răspuns:

Lady Gaga.Cu siguranta.
De ce? Pentru ca:
1.Pe JB nu-l simpatizez.
2.Nu sunt chiar fana a stilului vestimentar extrevagant cu care apare in publi, dar imi place cum canta.
Sper ca te-am ajutat.

| lolium a răspuns:

Se poate si niciunul?laughing