| anonim_4396 a întrebat:

Korpikllani,Red Hot Chili Pepers, Evanecence, Linkin parca sau Skillet? De ce? Mama ia sa vezi ce am sa rad.laughing

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Linkin Park am vrut sa scriu dar astia de pe TPU mi lau modificat.:@

| splitt a răspuns:

1 korpikllani e tot ce poti alege. 2 esti un bou si crezi ca o sa ne certam fiindca ai pus genuri diferite si lei adaugat skillet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

**Korpiklaani, Red Hot Chili Peppers, Evanescence,.,...
Nu știu dacă ai scris intenționat, sau nu, dar și eu am râs.

| ILadyInBlack a răspuns:

Korpiklaani. restul nu se incadreaza in gusturile mele. let's drink!

| aliceinchains a răspuns:

Tu ești ăla prost, nu?
În fine.
1. Korpiklaani
2. RHCP
3. Evanescence
Restul nu contează.

| MegamortX a răspuns:

1. Korpiklaani.
2. Ce e de râs?

| CautNume a răspuns:

Nu esti ala care zicea ca o "melodie" de la Tokio Hotel i-a salvat viata sau ceva de genul?

| Zeflemitoarea a răspuns:

Evanescence cântă un fel de gothic.
Linkin Park şi Skillet mi se par de rahat.
Deci, Korpiklaani şi RHCP.

| Wolfszeitt a răspuns:

Korpiklaani.
Nu ai cum să compari folk metalul cu ce ai enumerat tu pe acolo.

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Tu chiar nu vezi cât de penibil/ă pari cu întrebările astea de troll trist şi fără viaţă?
Te-aş fi corectat, dar ştiu sigur că ai scris greşit Korpiklaani dinadins.
Şi mai ştiu că nu ai nimic cu trupa în sine, dar ai ceva cu utilizatorul Woodenpints.
Trist.

| Woodenpints91 a răspuns:

Deci tu eşti no-liferu' ala care se ia de Korpiklaani că are ceva cu mine? thinking
Ciudat este că, după ce ai presupus că ve râde, totată lumea râde de tine. Tu nu râzi.

| Musique a răspuns:

Râzi de propria prostie?

| poppies a răspuns:

Nimic.deep purple sau pink floyd.

| Vans a răspuns:

Korpikllani? Serios?

Sincer, nu știu cum o să râzi tu, poate noi de tine la cât ești de prost.

| Tourniquet a răspuns:

Aleg Evanescence și RHCP.