| Deea a întrebat:

La castile mele nu se aude bine.de fapt la una din ele.La una merge bine si se aude dar la cealalta nu se aude deloc bass si se aude mai incet decat decat la cealalta... dc credeti? mersi :*

Răspuns Câştigător
| xoxxxoooxo a răspuns:

Si la mine se intampla la fel.La una mai tare si la alta mai incet. Poate e o firma mai proasta ceva(la mine 100% e). Mai bine iti cumperi altele. Mai scumpe, dar sa reziste ceva timp:*Pooop

2 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Firele din mufa s-ar putea sa fie putin iesite. mi s-a intamplat si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema pe cablu sau la jack. Incearca sa le bagi in alta iesire audio sa vezi daca se aude la fel.