| SkilletFanAlex a întrebat:

La fiecare concert trupa Skillet(cine o cunoaste)spune cate ceva despre Dumnezeu. Poate cineva sa-mi zica daca e de bine sau de rau? Vreau foarte mult sa stiu pentru ca e trupa mea preferata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei canta rock crestin si e normal sa spuna despre Dumnezeu.Stai linistit, e de bine.

2 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

E o trupa de rock crestin. dupa parerea mea.suna extrem de tampit"rock crestin"rolling on the floor, daca vreau sa aud ceva despre dumnezeu merg dracu la biserica...dumezeu.si rockul nu au ce cauta in aceas propozitie.

| razvan_9477 a răspuns:

I-am ascultat si eu acum si suna bine... asa ca asculta-i in continuare, dar nu te limita la ei. asculta-i si pe batranii de la ac/dc happy