| Element25 a întrebat:

La multi ani Slash!
Si..ca sa fie o intrebare:
Ce parere aveti despre Guns N' Roses?

Răspuns Câştigător
| xdetuckhj a răspuns:

Slash e unul dintre cei care a contribuit in facerea rock-ului
Slash s-a nascut pe data de 23 iulie 1965 in West Hampstead, London, England. Mama sa, Ola Hudson (1946-5.06.2009), a fost de culoare. Ea a fost designer pentru celebrul muzician David Bowie. Tatal sau, Anthony Hudson a fost un artist, proiectand coperti pentru albume. Dupa despartirea celor doi parintii, Slash s-a mutat la bunica lui in Los Angeles, Statele Unite ale Americii. El a fost criticat de colegii lui care radeau pe seama familiei sale. S-a apucat de Mania BMX si a inceput sa fie considerat cool. La varsta de 15 ani a primit cadou de la bunica sa o chitara cu o coarda. El s-a considerat intotdeauna special, fiind jumatate de culoare, jumatate englez.
Si despre GNR.the old gnr e una dintre cele mai tari trupe.dar pacat ca s-au destramat.
daca iti place uita-te .merita.http://www.youtube.com/watch?v=Jk5F8ck-hrg

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dark Slash nu mai cântă demult în GnR laughing

| Element25 explică (pentru Wøodenpints):

Ok,stiu
Intrebam de GnR pentru ca imi placea mult de el cand era in trupa.

| Vibrations a răspuns:

Așa si așa. Dar tu ce părere ai despre Nicolae Guța?