| numesiprenume0 a întrebat:

La un eveniment daca nu ai muzica live(formatie), cum o poti numi pe cea pe care o asculti de pe un laptop, stick, sau altceva? Am nevoie pentru a scrie intr-o invitatie pentru majorat... Ofer funda!

1 răspuns:
| costiceacristian200 a răspuns:

Poti asculta muzici pe un DVD!
Pasi pentru a asculta muzica pe dvd:
1) Deschizi Calculatorul
2) Pui DVD-UL in calculator
3) Intri la File Explorer apoi intri la THIS PC apoi faci click langa Local Disk (Chappy ca sa deschizi continutul DVD-ULUI! Faci click unde scrie cu ce este DVD-UL respectiv langa Local Disk (Chappy!
4) Descarca programul Dvd Creator Accesand linkul: https://free-dvd-creator.soft112.com
5) Dupa ce ai descarcat Dvd Creator Accesand linkul de la pasul 4 porneste DVD Creator apoi vorbesti cu un adult sa iti bage muzica respectiva pe DVD!