| CokoStar a întrebat:

Lady Gaga a scos Judas www.youtube.com/watch?v=aAWpkZSCMXU peste 3 zile iese si videoclipul. Vreau cat mai multe pareri despre melodie si versuri

Răspuns Câştigător
| danielagalati a răspuns:

Nu am auzit de melodie :-\ insa nu e prea reusita, adica pare mixata! A venit cu Born This Way(o melodie suuuuper) si acum cu alta mai varza.Greu de tinut versurile laughing. Asa sunt vedetele, vine cu o melodie buna si cu alta rea.Dar Lady Gaga e o vedeta, deci poate face greseli.Eu nu cred ca va deveni un hit melodia! fundita pleease!

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nici nu stau sa mai ascult rahaturile femeii asteia. E tampita. Chiar crede ca poate sa faca orice?

| Crisis a răspuns:

O prostie, ca toate melodiile Doamnei fara Creier.

| doroteea a răspuns:

E draguta melodia...

| U4Me a răspuns:

E destul de buna, dar un pic cam pare mixata.Dar a aparut o melodie super:Born This Way.