| Alecsandraa97 a întrebat:

Lady Gaga sau Beyonce? De ce?

8 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Daca ar fi sa dau un raspuns scurt:"niciuna". Totusi, as alege Beyonce pentru ca e mai "cu picioarele pe Pamant" decat Lady Gaga.

| L a răspuns:

Beyonce pentru ca imi plac mai mult melodiile ei si vocea si pentru ca mi se pare mult mai feminina si eleganta.in comparatie cu Gaga care este ff execntrica si baietoasa din punctul meu de vedere.big grin

| Anonim_5618 a răspuns:

Lady Gaga nu are mai mult stil
e naspa!

beyonce, logic:X
e frumoasa si canta si klumea live :X

decat melodiile lu` Lady gaga. alejandroooo roberto
raised eyebrows

si beyonce e mai feminina. sa spun asahappy
si nu s-a spus despre ea ca e barbat straight face

| byancacool a răspuns:

Lady gaga pentru ca mi se pare ca, canta mai frumos

| powergirl a răspuns:

M-ai spart ce vrei sa zici cu asta? lady gaga sau beyonce de ce, ce?

| Fireheart1996 a răspuns:

Lady Gaga pentru ca are mai mult stil.

| Yuliana a răspuns:

Beyonce happy E mult mai frumoasa si are niste melodii superbe si are niste picioare love struck... Fata de Lady GaGa care are videoclipuri mai exagerate

Adica... Fa diferenta dintre Beyonce - Halo si Lady Gaga - Alejandro?

| DozaDeAngeli a răspuns:

Lady Gaga love struck.

Are stil
Si mare talent