| Artemisia a întrebat:

Lady GaGa sau Justin Bieber? De ce? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Lady gaga, pentru ca nu se compara si. b canta pentru fete de 13 14 ani si ala ii publicu lui. gaga totusi canta a ajuns in niste topuri, nu ca as fi innebunit da dintre gaga si ala aleg GAGA

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nici unul pentru ca amandoi iau mintile oamenilor mai slabi de inger, si pentru ca melodiile lor sunt c******i comercialewinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lady Gaga, este o excentrică.
Pa, pa.

| Anileda a răspuns:

Lady Gaga nu se compara cu Justin Bieber
JB e mic copil pe langa Lady Gaga.
Lady Gaga pentru ca imi place si e o foarte buna cantareata.

| aLaLa a răspuns:

Justin Bieber, e mult mai dragut decat Gaga big grin

| RainDrop a răspuns:

ALALA, spui asta pentru ca tie iti plac baieti, e si logic.
Gaga, deoarece nu suport pe beaver

| RainDrop a răspuns:

Si apropopo, gaga canta de vreo 3-4 ani si are inca multi fani, iar justin bieber a durat doar 1 an sau poate 2.

| CosminKidd a răspuns:

just bieber pentru ca are o voce draguta in plus cu melodia "baby" are mai multe ascultari decat lady gaga cu "bad romance"winking

Răspuns utilizator avertizat
| clauss a răspuns:

LADY GAGA, in ritmul asta va ajunge cea mai tare, iar cu justin bieber am inteles ca din cauza maturitatii isi schimba vocea, nu stiu cat e de adevarat, asa am citit.

| OanaVlad a răspuns:

Justin bieber happy i suuuper dragut si lady gaga i cam saritahee hee

| noname_1116 a răspuns:

Lady Gaga pentru ca sunt mai multe mel care imi plac de la ea.

| Marynna a răspuns:

LADY GAGA! Recunosc, are niste dereglari in legatura cu felul in care se imbraca, dar are talent! Ea inainte sa fie asa ''diferita'' nu era cunoscuta. A devenit cunoscuta prin stilul ei extravagant. Face asta pentru ca stie ca asta se cere.

Cat despre Justin Bieber...straight face este unu` ajuns pe scena din intamplare care isi da talent de mare cantaret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ducetiva cu lady gaga si bieber ascultati slipknot vedeti acolo muzicawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber e simpatik si foarte foarte frumos iar lady gaga e sarita de pe fix trebuie sa fi idyot ca sa-ti placa lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber e frumos iar lady gaga e sarita de pe fix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga, imi place foarte mult de ea, ca si cantareata si are cateva melodii care imi plac foarte mult.