| anonim_4396 a întrebat:

Lady Gaga sau Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gagabig grin

80 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Floreenofficial a răspuns:

Acu 1 an gaga
anul asta miley! noul album e bestial si nu e asa de exagerata ca lady gaga! sad
mileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey!:X

| Sconcsiş a răspuns:

Miley Cyrus clar

| Nicolelenaa a răspuns:

Mah vad raspunsuri de genu ca gaga e mai sexy
ca miley o copiaza pe gaga

1. miley e mult mai sexy decat gaga
2. miley nu a copiat-o niciodata pe gaga
ati vazut ce stil extravagant are lady gaga
si miley cyrus se imbraca mai mult in haine stramte de piele
3. unii au dreptate ca nu le place miley pentru ca e hannah spontanahdar dupa ce va trece de 20 de ani si va fi " mai matura" nu o sa mai zica asa

a si mie imi place mai muld lady gaga pentru ca miley e cine e
adica hannah spontana

byebye
have a nice day

| Mar a răspuns:

Lady gaga desigur.de ce as alege-o pe miley? nici nu e majora si aproape se dezbraca pe scene straight face. si mai ales miley vrea sa para o rebela dar nu ii iese. o adevarata rebela e chiar taylor momsen oh go on. cele doua au fost comparate.gaga e originala iar melof=diile ei sunt extraordinare.mai ales ca aceste 2 vedete nu se pot compara.cred ca am explicat mai sus de ce.

| lolo23 a răspuns:

Lady Gaga, evident laughing

| HinnaBunneh a răspuns:

Nici una tongue oricum MILEY o copie pe lady gaga...

| costyn162 a răspuns:

Sunt doua artiste cu foarte mare succes insa foarte diferite. O aleg pe Lady Gaga deoarece mi se pare o artista mai complexa iar Miley Cyrus inca are suportul populatiei minore.

| G a răspuns:

Lady gaga

| Psihiatra a răspuns:

Lady Gaga...de la Miley imi place doar melodia can`t be tamed happy

Răspuns utilizator avertizat
| Didu a răspuns:

Lady Gaga! Si miley imi place. dar Gaga stie sa iasa in evidentabatting eyelashes

| Didu a răspuns:

Lady Cyrus smug chiar sunt curioasa sa vad cum ar canta impreuna thinking

| Abcfunny a răspuns:

Miley Cyrus

| mymy a răspuns:

Myleywinking

| georgyana98georgy a răspuns:

Miley

| marya a răspuns:

Lady gaga

| gabitza_6878 a răspuns:

Lady gaga
motiv: miley cyrus = hannah montana :-& [chiar daca nu o mai interpreateaza tot hannah montana ramane(and hannah montana sucks )]

| Marcelino a răspuns:

Gaga fara comentarii.tongue

| Byclick a răspuns:

Amandoua personalitati se baga cam mult in viata oamenilor(peste tot sunt haine, postere, etc cu hanna montana) iar treaba cu lady gaga e ca a inceput sa trateze subiecte controversate ca homosexualitatea in muzica ei.

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Amandoua imi plac pentru ca au muncit mult pentru a ajunge la nivelul la care sunt acum, dar preferata mea este Lady Gaga.
Gaga are un stil deja format in vestimentatie. Isi face o mare parte din haine, isi compune singura cantecele, pe cand Miley nu ridica un pai pentru lucrurile astea. Totul i se pune pe tava de catre tatal sau, care se ocupa de tot. happy

| denismaria92 a răspuns:

Va dati seama ca nici una dintre ele.

| NuAmHabar a răspuns:

Lady Gaga:*

| Alee_9909 a răspuns:

Lady gaga bineinteles

| Deyutza a răspuns:

Categoric Miley Cyrus dar nici Gaga nu e asa naspa doar ca e cam exagerata (parerea mea happy )

| traficanta a răspuns:

Lady Gaga, vrei sa iti motivez si de ce?

Deoarece e originala.

Dar oricum imi place si de Miley.

| traficanta a răspuns:

Zicea unu mai sus ca Lady Gaga e mai sexy la Miley laughing

tu ai vazut-o dezbracata pe lady gaga?laughing tu n`ai vazut ce slaba e n`are nimic sexy pe ea.

In schimb Miley asta macar are forme ceva acolo:-J

| traficanta a răspuns:

Miley Cyrus :X:X

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Lady gaga