| anonim_4396 a întrebat:

Lala Band a cantat o melodie in care era: in seara de Craciun... Dar cum se numeste melodia? Multumesc, Fundita, Craciun Fericit!

Răspuns Câştigător
| Vampiregirlsgirls a răspuns:

A cantat mai multe melopdi in aceea sear iti dau mai multe expl si vezi care este tongueariu cu viata: It's the most wonderful time of the year,Ioana (Alina Eremia) canta "All I Want for Christmas is You"
,LaLa Band - "Auld Lang Syne, LaLa Band - "Happy Xmas (War Is Over)", LaLa Band - "Din an in an",. vezi tu care este. Sarbatori Fericite!

1 răspuns:
| vali1985 a răspuns:

Nu este cumva Mariah Carey-All i want for christmas is you?