| laSoledad a întrebat:

Live performances care v-au dat pe spate/ v-au impresionat?

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu cand am cantat in deschidere la un concert unde intra anda adam laughing vremuri demult apuse.

| aXy99 a răspuns:

M-a dat pe spate, a fost perfect:
https://www.youtube.com/watch?v=Ead1L0ivWmM

| laSoledad explică (pentru aXy99):

L-am auzit atunci la TV. Bun.

| laSoledad explică (pentru syd):

Mulțumesc, syd! Eşti, într-adevăr, un ascultător rafinat, prețios!
https://m.youtube.com/watch?v=O85eq05Cr6U

| syd a răspuns (pentru laSoledad):

­cu placere. dar de ce schimbarea de nume?

| laSoledad explică (pentru syd):

Ce nume zici c-aveam anterior?

| laSoledad explică (pentru anonim_4396):

Mişto! Pe Gojira i-am vazut live la Arenele Romane, Metalhead. O trupa profesionista!

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Https://youtu.be/TLt_FY4Qhrc?t=2100
Pianistii trebuie sa continue de unde a ramas unul din ei
de la 34:58
Am dat de ei cand ma chinuiam sa adorm si am lasat pe postul tv Mezzo. N'am mai dormit in nopatea aia big grin
In filmare au mai multe challenge'uri - sa canti cu un singur deget, sau sa pari un copil de 4ani, si altele.

| laSoledad explică (pentru Stavi_Alex_1987):

M-am uitat si eu in dimineata asta. Foarte tare inregistrarea! It made my morning! Si eu ma uitam pe mezzo in verile trecute, dar n-am mai vazut asa ceva. Multumesc! Meriti funda la fel de mult.