| silviumsm a întrebat:

M auzit in week-endul asta o melodie pe plaja de la costinesti care suna ceva de genu :"fara bani, fara ura doar noi in natura...de la Timisoara pana in toata tara". Melodia era difuzata pe Kiss. Aveti idee cum se numeste? Multam' fain

2 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Fara bani, fara ura, doar noi natura...nu mai am rabdare, Dj da muzica mai tare...Dj Yaang-Deasupra tuturor

| silviumsm explică:

In cazul in care mai o cauta cineva, melodia se numeste "DJ YAANG - Deasupra tuturor"