| Dorinel_Cipri_1998 a întrebat:

Ám si eu o íntrebare mai cómplexa...
Eu toata ziua ascult muzica in casti nu mă mai pot dezobișnui... Dimineata mă trezesc la 6 si stau in pat pana pe la 16 si nici pofta de mâncare nu am...am intrat pur si simplu intr-o depresie a muzici laughing si in timpul orelor ascult muzica...si daca nu ascult fredonez in minte si nu mai pot sa fiu atent in jurul meu sad un sfat?

2 răspunsuri:
| Devill666 a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti cateva activitati care sa-ti atraga atentia..cum ar fi cititul. Daca ai ales o carte buna, timpul va zbura. ^^

| sappy a răspuns:

Implica utilul cu placutul!
Asculta muzica si alearga de nebun prin oras!