| hefe a întrebat:

Ma. Am si eu nevoie de voi! Era o melodie, cred ca este noua. Am ascultat-o pe yt, dar acum nu-mi mai amintesc. Cred ca akon, dar sigur tot un negru era. Zicea ceva gen " You say money not metter, i say... " Daca ma puteti ajuta. Multumesc. Asta e, v-am oferit putine indicii, e tot ce-mi mai amintesc! Bafta all, dau funda!

2 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

N-am nici-o idee asa ca na o melodie care imi place mie https://www.youtube.com/watch?v=ZmypOLoynCM

Daca ai ascultat-o de curand vezi daca e in Browsing History.

| hefe explică (pentru edit28):

Era future - i won