| Meli a întrebat:

Madonna sau Michael Jackson? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.Madonna e cam vulgara...asa ca il aleg pe Jackson!

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer nu venerez pe niciunul.
Pa, pa.

| xSoaked a răspuns:

Michael! Nu imi place deloc Madonna. Nu este draguta cu publicul si nici nu are atat talent cat are MJ. Michael canta si danseaza perfect simultan, Madonna a ajuns sa faca playback pentru ca ea trebuie sa "danseze", daca asa se pot numi miscarile alea. Ca sa nu mai spun ca e mult prea vulgara si falsa pentru o femeie trecuta de 50 de ani.

| Bondarel99 a răspuns:

Michael Jackson regele pop si Madonna e regina pop

| georgiana_5779 a răspuns:

M. j.
el este mult mai bun decat ea, dar nici ea nu e rea... y zic m. j.

| madalina97_7913 a răspuns:

Eu zic madona, michel este oribil big grin

| xAppleHead a răspuns (pentru madalina97_7913):

Madalina, si tu esti la fel de oribila la suflet.

| NoName1234 a răspuns:

Madonna! Michael Jackson nu imi place nici o melodie de-a lui! Madonna mai are cateva melodii frumoase, dar nici de Madonna nu imi place asa mult. happy Asta e parerea mea happy

| mb.merqury a răspuns:

Sa fim sinceri... M. J doar dansa bine si la asta nu-l intrecea nimeni. Ca si CANTAT, Madonnawinking

| Serena1993 a răspuns:

Niciunul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson - e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna :X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jackson Madonna Michael laughing...ambii

| denydavid10 a răspuns:

Michael Jackson este idolul meu. Si Madonna are mellodii frumoase, dar nimeni nu se compara cu purul MJ

| redflower a răspuns:

Michael jackson