| cristina_7155 a întrebat:

Mai am foarte putin timp pana la nunta si nu stim ce melodie sa alegem pentru dansul mirilor. Poate imi spuneti voi cateva melodii frumoase...si romantice. Multumesc!

21 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ersJLrA9NQo
sper sa-ti placa! sa fii fericita alaturi de alesul tau, si sa dea D-zeu sa ne ceri cat mai curand...cantecele de leagan! casa de piatra!

| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ersJLrA9NQo
sper sa-ti placa! sa fii fericita alaturi de alesul tau,si sa dea D-zeu sa ne ceri cat mai curand.........cantecele de leagan! casa de piatra!

auran
| auran a răspuns:

Casa de piatra si copii sanatosi...Kenny G - Forever In Love
Scorpions - Still Loving You
Bon Jovi -Always...sau melodia voastra preferata...sau un colaj de 5 minute cu melodiile voastre care sa va caracterizeze de cand v ati cunoscut...succes - sa ne spui ce ai ales

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pe 11 iulie si fiul meu a avut nunta, la dansul mirilor au ales un vals, au fost super...Casa de piatra si indeplinirea tuturor dorintelor!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Richard Marx-Right here waiting for you.

Casa de piatra! >big grin

| CrucifiedCountess a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Tfvni1gIwQk&feature=channel nete asta. ii dansezi din buric.scuze daca te ofenseaza :|

| iulia_5454 a răspuns:

Cred ca ai putea sa alegi intre:tonight(tina turner si david bowie), unchained melody, i'l make love to you(boyz II men) sau i surrender(michael bolton)

| Crisu_8081 a răspuns:

Robbie Williams- she's the one
Aerosmith- Don't wanna miss a thing
Shania Twain- From this moment

| Anto97 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Jba6e6hKQ10 ascult-o pana la sfarsit...am vazut multi miri care danseaza pe aceasta pe melodie si este foarte frumoasa...imi place;)

| eliade a răspuns:

Emerson, Lake and Palmer - C'est la vie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rind casa de piatra! Eu cred ca cel mai bine ar fi un vals!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rind casa de piatra ! Eu cred ca cel mai bine ar fi un vals !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti alege o melodie foarte frumoasa, important este cat de mult va pregatiti voi pasii...ai putea alege melodia doua maini in taina s-au intalnit...sau esti mireasa vietii mele, ceva romanesc ar fi mult mai finut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manelele. sunt la moda happy

| alexandruh a răspuns:

Animals - The last unicorn

| alexandruh a răspuns:

Frank Sinatra saau varianta noua Robbie Williams - My way

| anonim15 a răspuns:

E cam veche dar e romantica : Ovidiu Komornic-esti mireasa vietii mele...Casa de piatra, sa fiti fericiti si sa aveti copii sanatosi!

| Mihai_Egina_1992 a răspuns:

Iata aici cateva sugestii
http://www.nuntidevis.net/cele-mai-cunoscute-dansuri-la-nunta-ta-2/

poti alege ce-ti place mai mult

| cristina_7155 explică:

Va multumesc! Ideile voastre sunt f bune si chiar m-au ajutathappy