| Kasia a întrebat:

Mai asculta cineva muzica clasica in zilele noastre in afara de mine?

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Of course, my little horse. Cum crezi ca trec peste stresul ce ma bantuie din ce in ce mai des?
http://www.youtube.com/watch?v=_-mvutiDRvQ
P.S. Eu am dat juma' de vizualizari.

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da ma, esti singurul, unicat, pa sistem. Hai sa-ti ridicam statuie.

| Kasia explică (pentru TeoPT):

Sunt fata ba...nici macar de asta nu-ti poti da seama?straight face

| TeoPT a răspuns (pentru Kasia):

Hai sa raspundem pe langa subiect. Nu ma intereseaza ce esti/cine esti. Eu doar am raspuns la intrebare.

| nickmadd a răspuns:

Nu

| thegatekeeper a răspuns:

Se mai asculta. Nu foarte mult, insa se mai asculta. Si eu ascult, ocazional. Imi plac Claude Debussy, Ludwig Van Beethoven si Franz Liszt.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu, ești singura. Fii mândră.

| LegionarulRoman a răspuns:

Mai suntem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vă mai lăudaţi mult cu muzica pe care o ascultaţi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii!

Nu esti singura, suntem putini care mai ascultam, dar mai suntem!

Eu sunt luata in ras de fratele meu mai mic ca ascult "asa ceva" dar decat sa-mi "spurc" urechile cu rap-ul care-l asculta el...:| injura aia ca la usa cortului si mai au si fani :D!
:*
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=NguIpRFLM4M&NR=1.

| svartirhimnar a răspuns:

Da. Crezi că eşti singura care ascultă, sau ce? Nu ascult des, dar când ascult, ascult.

| DurexBun a răspuns:

Eu.

| rozcally59479 a răspuns:

În fiecare zi ascult muzică clasică pe https://sonneriebb.com/classique/