| αиdяαdα a întrebat:

Mai ascultă cineva muzică românească uşoară veche? Dacă da. ziceţi trupe vechi, care poate nu sunt cunoscute de foarte multă lume! Fundă celui care scrie cele mai multe.
kiss

1 răspuns:
| KaRioKa a răspuns:

Voltaj, 3 Sud-Est, bambi, andre, bere gratis, proconsul, vama veche, fara zahar, sarmalele reci, pasarea colibri, simplu, holograf, taxi, animal X, vita de vie, ackent, accent, impact, compact, suie paparude, asia, alb negru, livio&robi, activ, c.t.c, directia 5, demmo, hi-Q, iris, luna amara, morandi, ocs, tnt, r.a.c.l.a, sistem, tapinarii, timpuri noi, zale, zdob&zdub. funda te rogg