| GrogTheFrog a întrebat:

Mai exista ceva fani Depeche Mode sau a disparut aceasta specie? Intreb pentru ca ma simt de parca as fi ultimul exemplar ramas.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Da.
Multi dintre cei care erau adolescenti in anii '80.
Dar cati ani ai de te simti ultimul exemplar?
Eu am 57 si inca imi place DM, si nu doar mie ci multora dintre prietenii mei de aceiasi varsta.

| GrogTheFrog explică (pentru danbnz):

Am uitat sa precizez, fani Depeche Mode care au 13-16 ani in prezent

| sierra1 a răspuns:

Ia să vedem: "depeșerii" sunt ăia de aveau la cinșpe-două'j de ani in anii nouăzeci?

| vasile2222 a răspuns:

Daca asculti Depeche Mode la 13-16 ani, da, e posibil sa fii singurul exemplar. happy
Felicitari! Asculta ce iti place.