| Smiiiley a întrebat:

Maine fac o petrecere de halloween.Ce muzica sa pun? Plss...am nevoie urgent de niste sfaturi happy. Funda:*

2 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Ar fi misto sa puneti muzica " sadica ", care sa se potriveasca cu atmosfera. Nu muzica de club. Cateva melodii de la Skrillex mi se par perfecte... dubstepu-ul face minuni happy

1. First Of The Year (Equinox) - Skrillex
2.SKRILLEX - Bangarang feat. Sirah
3.SKRILLEX - Scary Monsters And Nice Sprites
4.Skrillex & Damian "Jr. Gong" Marley - Make It Bun Dem
5.SKRILLEX - KYOTO (FT. SIRAH)

| Smiiiley explică (pentru Sunnyツ):

Mersi mult pentru raspuns :*. Astept sa primesc si alte sugestii, dar se pare ca pe TPU, lumea a disparut ca dinozaurii de pe Terrawinking. Anyway, mersiii mult.O sa tin cont de raspunsul tau:*.