| 1 Gr. CoCa-Ina a întrebat:

Maine pe 4 februarie, Gazeta Sporturilor aduce cel mai nou album al lui Bitză, "Goana după fericire" la pretul de 9.99 lei.Sunt curios cati dintre voi veti cumpara Cd-ul?

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

@paul27 Cedrea, OKN, cTc, d-aia vor să se lase. Că noi luăm de pe net, ei muncesc chiar şi 2 ani pentru un album şi noi cum iese pe piaţă îl luăm, îl punem pe net şi-l ascultăm! Eu unu' nu ascult Bitză, deci nu o să cumpăr. Dar în rest cumpăr tot ce e de cumpărat, din respect pentru artist...

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu.Pentru ca imi place Bita. Iar melodia in colaborare cu Holograf e bestiala.Deci albulmul trebuie sa fie bunbig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sincer mă gândesc să-l cumpăr. Nu este un cântăreţ extraordinar, dar are versuri care mi-au plăcut şi îmi plac. 10 lei nu mi se pare mult pentru un album original. Şi sunt de acord cu tine pe partea cu susţinerea. Cântăreţii care îmi plac îi susţin cumpărându-le albumele şi mergând la concerte. În topul meu pe primul loc sunt cei de la Coma.

| User a răspuns:

Caaaaattttt iiii?:O
Nu dau atatia bani pe un CD nici sa ma batilaughing, mai bine descarc de pe nethappy

| User a răspuns:

@Alex lasa, nu mor ei de foame daca nu le cumperi tu CD-uloh go on. din concerte isi scot parlealaoh go on. Ma rog, fiecare face cum vrea. eu prefer sa scot de pe netbig grin

| Andreea_8014 a răspuns:

Si eu il descarc dua net laughingrolling on the floor (Doar daca am nevoie de el )
Pt.ca nu ascult genul asta de muzica laughing

| Absenta a răspuns:

Pacat ca unii nu stiu aprecia munca omului!oh go on
Eu il iau.

| xjustfearless a răspuns:

Eu nu imi iau, se poate descarca melodii de pe net

Răspuns utilizator avertizat
| LoryM22 a răspuns:

Eu una nu-l cumpar

| andreea7520 a răspuns:

Prefer să iau melodiile de pe net, când vor apăreahee hee

| lifeistough a răspuns:

Eu il voi cumpara; am cumparat si cand a fost albumul cu Puya(romanisme partea II) si partea I l-am cumparat din magazin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! :X:X Abia astept, maine vreau sa-l cumpara imediat ce ma imbrac(asta insemnand pe la 12). Referitor la ce a zis Alex, sunt de acord, dar asta se intampla in cazul celor care nu prea au concerte ...cum majoriatea din ziua de azi ar prefera sa mearga la un concert house sau in club, ii influenteaza negativ pe artisti, care uneori chiar renunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate muzica hip hop mereu a avut ceva de spus, ascult bitza asa ca din respect cumpar albumul...
tineti-o tot asa ca " putini inteleg acel mesaj ascuns prontre-njuraturi"

| georgi1897 a răspuns:

Eu :]. si ne mai miram dc nu mai scot interpretii de muzica albume pe piata. pentru ca e o risipa de bani happy(pentru ei. ). toata lumea se rezuma decat la simplu clik pe butonul downloadwinking!

| georgik21 a răspuns:

Eu ma gandesc sa'l cumpar din respect pentru munca lu, pentru ca imi palc versurile, si imi place cum canta. Daca nu cumpara fanii albumele nu va mai scoate nimeni nimic, deci cui ii place sa cumpere

| miky_5493 a răspuns:

Si eu intentionez sa-l achizitionez.