| Edy812 a întrebat:

Melodii romanesti necomerciale de show, club, indecente etc. precum B.u.g - Viata noastra, Grasu &Laura -Xxx, M&G - Gentleman,Nane -Insticte primare, Luchian - La furat mai stie cineva? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Edy812 explică (pentru VictorFenrir):

Mersi mult pentru raspunsul tau, dar din pacate sau din fericire le cunosc! Apreciezwinking

| VictorFenrir a răspuns (pentru Edy812):

Ma gandeam eu ca le stii dar aia e...mie imi place mai mult rap.ul american laughing))

| Edy812 explică (pentru VictorFenrir):

Da! Nu zic nu. Am si rap american in playlist happy; dar trag mai mult la melodiile romanesti sa le inteleaga tot poporul laughing

| Edy812 explică (pentru VictorFenrir):

Apropo, chiar, daca tot ai adus vorba. ce melodii de genul cunosti? iti dau funda laughing