| anonim_4396 a întrebat:

Merită să comand o chitară de pe Flymusic?

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Da. Eu am comandat o vioară de pe site-ul lor și sunt mulțumit de ei. Produsul a ajuns la timp și în siguranță și era exact ca în descriere. Oricum, calitate instrumentului nu depinde de ei, ci de producător.

| anonim_4396 explică (pentru iulianr):

Crezi că te poți bucura de calitatea instrumentului 2-3 ani?

| iulianr a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar cred ca pana atunci voi schimba vioara fiindca momentan mi-am luat una mai ieftina, de incepatori, la care am mai cumparat si un set nou de corzi, fiindca cele standard nu erau foarte recomandate. Dupa ce alegi chitara pe care o vrei poti sa cauti mai multe recenzii de pe internet si vezi exact daca merita sau nu. De exemplu, la vioara mea toti spuneau ca este foarte buna pentru incepatori, dar recomanda schimbarea corzilor, ceea ce am si facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da