| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a venit un dor nebun de copilarie si muzica buna... Am ascultat toata ziua muzica veche romaneasca, rap si usoara, chiar si bug mafia deoarece era formatia mea preferata....Am impresia ca nu exista grad de comparatie intre muzica anilor 90 si muzica de acum. Voi ce ziceti? Mai ascultati din cand in cand muzica veche? ce fel?

4 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Flo Rida. Cu asta am crescut.

| VelaJohnny a răspuns:

Dragostea din tei laughing muzica de cand eram „prunc" era mult mai de calitate, erau putini artisti dar buni, chiar si manelele aveau alt gust, erau mai inspirative si gandite, in prezent e vorba de bani, femei, „jmechereala" etc. la fel stau lucrurile si in majoritatea genurilor „usoare" ale muzicii, fete aproape dezbracate, banii, „jmechereala" (cine e mai gangster, de strada, de club etc.) ma rog, te-ai prins tu, scuze pentru exprimare

| anonim_4396 explică (pentru VelaJohnny):

Da, asa este. nu ai de ce sa-ti ceri scuze. e doar tristul adevar.

| spiridus25 a răspuns:

Da eu mai ascult Cargo,Compact,Ducu Bertzi,Laurentiu Cazan,Madalina Manole,Malina Olinescu,Pasarea Colibrii, Laura Stoica, Semnal M, Monica Anghel, Holograf.